Rudy Van Lint

functie: voorzitter

telefoon: 0499 38 75 39

e-mail: rudy@vvzband.be

Willy Gillisjans

functie: penningmeester

telefoon: 0475 49 51 37

e-mail: willy@vvzband.be

Eva De Pelsemaeker

functie: secretaris + verantwoordelijk voor jeugd en muziekschool

telefoon: 0498 84 71 98

e-mail: eva@vvzband.be

Bert Darquennes

functie: ondervoorzitter

telefoon: 0497 14 03 59

e-mail: bert@vvzband.be

Georges Timmermans

functie: public relations

telefoon: 0472 80 19 13

e-mail: georges@vvzband.be

Caroline Moyaert

functie: logistiek verantwoordelijke

e-mail: caroline@vvzband.be

Jan De Doncker

functie: logistiek

telefoon: 0475 66 25 55

e-mail: jandd@vvzband.be